Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes "Bossa Romantica" z osobistym udziałem artystki. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 


Na spotkanie zapraszamy 17 listopada 2016 roku o godz. 19.00 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.

„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: j.krupski@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

IVE.png

png |

Pobierz
IVE.jpg

jpg |

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.