Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes

Opublikowany

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes "Bossa Romantica" z osobistym udziałem artystki. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 


Na spotkanie zapraszamy 17 listopada 2016 roku o godz. 19.00 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.

„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: j.krupski@qlcity.pl
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IVE.jpg

|

Pobierz
IVE.png

|

Pobierz

DJ Wika, najstarsza polska DJ-ka, przełamuje stereotypy i rozkręca imprezę w Hulakula.

Już w najbliższy poniedziałek, 21 października, w nowo otwartym Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula – międzypokoleniowa impreza „HULAKULA ŁĄCZY POKOLENIA”, którą poprowadzi niesamowita DJ Wika!