DJ Wika, najstarsza polska DJ-ka, przełamuje stereotypy i rozkręca imprezę w Hulakula.

DJ Wika, najstarsza polska DJ-ka, przełamuje stereotypy i rozkręca imprezę w Hulakula.

Już w najbliższy poniedziałek, 21 października, w nowo otwartym Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula – międzypokoleniowa impreza „HULAKULA ŁĄCZY POKOLENIA”, którą poprowadzi niesamowita DJ Wika!

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, jest najstarszą polską DJ-ką. Znana jest z działalności na rzecz aktywacji seniorów i ludzi starszych, ale na jej imprezach świetnie się bawią wszyscy, niezależnie od wieku. Tu zatracają się różnice międzypokoleniowe. Imprezy DJ Wiki – to miejsca dla ludzi, które po prostu lubią dobrą zabawę.

Daj się porwać na parkiet i tańcz! Na międzypokoleniowej imprezie nie ma podpierania ścian – tańczą młodzi i trochę starsi też!

DJ Wika w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula,  
ul Jagiellońska 82B, Warszawa
21 listopada (poniedziałek), start. godz. 16.00

Wstęp bezpłatny!


O HULAKULA
Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula – to najstarsze i jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, dwa place zabaw dla dzieci, a także bar i restauracja. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Pełen plan imprez i atrakcji Hulakula dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

Załączniki

Pobierz wszystkie

HK_jpg.jpg

jpg |

Pobierz
dj_wika.jpg

jpg |

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.