Andrzejki z C–BooLem w Hulakula

Andrzejki z C–BooLem w Hulakula

Opublikowany

Już 26 listopada w Hulakula mega impreza andrzejkowa. Czekają na Was promocje na barze, pokaz iluzji, a gwiazdą wieczoru będzie C-BooL – DJ i producent muzyczny, twórca wielkiego hitu Never Go Away.

Spędź Andrzejkową Noc w Hulakula! Start o 20:00!

Scena główna – house / dance / disco:

C-BooL

DJ Poniecki /Hulakula/


Scena boczna – hity minionych czterech dekad:

DJ Kozak


Bilety: 20 zł. Andrzeje wchodzą za free!


Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b, 03-301 Warszawa

www.hulakula.com.pl

C-BooL

C-BooL

O HULAKULA

Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula – to najstarsze i jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, dwa place zabaw dla dzieci, a także bar i restauracja. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).


Pełen plan imprez i atrakcji Hulakula dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Piątki z nową muzyką - Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie połączone z przedpremierowym odsłuchem płyty winylowej MAKSYMIUK | Sinfonia Varsovia

Płyta winylowa MAKSYMIUK | Sinfonia Varsovia z utworami Sergiusza Prokofiewa, Claude’a Debussy’ego i Igora Strawińskiego ukazała się z okazji jubileuszu 80. urodzin Maestro Jerzego Maksymiuka.