Ronan Keating kolejną gwiazdą Night of the Proms
Ronan Keating kolejną gwiazdą Night of the Proms

Ronan Keating kolejną gwiazdą Night of the Proms

Ronan Keating kolejną gwiazdą polskiej edycji Night of the Proms! Irlandzki wokalista popowy, były frontman popularnego boysbandu Boyzone, wystąpi w naszym kraju już pod koniec marca 2017 roku!

Ronan Keating na scenie jest obecny już od prawie 20 lat. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat, kiedy to po raz pierwszy wystąpił z nieistniejącym już zespołem – Boyzone. Do tej pory wydał 11 solowych albumów, sprzedając łącznie 10 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie, oraz cztery wraz z Boyzone, które sprzedały się w nakładzie 13 milionów sztuk.
ronankeating2_sm.jpg
Jego pierwszy album, zatytułowany Ronan, ukazał się w sierpniu 2000 roku. Pochodzące z tej płyty single When You Say Nothing at All oraz Life Is a Rollercoaster okazały się wielkim sukcesem i przez długi czas zajmowały czołowe miejsca list przebojów. Od tamtej pory Keating wypuścił jeszcze 10 płyt długogrających, przy których współpracował m.in. z duetem kompozytorskim Gregg Alexander – Rick Knowles, Brianem Rawlingiem, Stevem Lipsonem czy Paddym Daltonem.
Na początku bieżącego roku Keating powrócił z nowym albumem, pt. Time of my Life, Płyta dotarła do 4. miejsca brytyjskiej listy przebojów Official Album Chart. Promowały ją takie single jak Let Me Love You, Breathe, As Long as We’re in Love oraz In Your Arms.
Wraz z wydaniem nowej płyty Ronan Keating rozpoczął działalność koncertową. Artysta wystąpił już w tegorocznej niemieckiej edycji Night of the Proms. Już pod koniec marca polscy fani będą mieli okazję usłyszeć Irlandczyka na wyjątkowym koncercie w Łodzi.
Oprócz Ronana Keatinga podczas Night of the Proms Polska wystąpią także: Anastacia – amerykańska gwiazda pop, autorka takich przebojów jak Left Outside Alone czy I’m Outta Love, UB40 – legendarna brytyjska grupa, która na nowo zdefiniowała gatunek reggae, Natalie Choquette – kanadyjska śpiewaczka operowa, ceniona za oryginalne interpretacje klasycznych utworów, oraz artyści znani już z poprzednich edycji: światowej sławy orkiestra Il Novecento pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej oraz John Miles – brytyjski wokalista, autor tekstów i kompozytor, który bierze udział w niemal każdej edycji Night of the Proms
Wkrótce odsłona także polskiej gwiazdy, a już w najbliższą sobotę, 7 stycznia, w Programie Drugim Telewizji Polskiej będzie można obejrzeć najciekawsze fragmenty ubiegłorocznej edycji Night of the Proms Polska. O godzinie 23.00 wyemitowane zostaną m.in. występy Zucchero, Lisy Stansfield i Simple Minds.
Koncerty Night of the Proms odbędą się 25 marca w Łodzi, Atlas Arena.
Bilety, już od 49 zł, dostępne są poprzez sieć Eventim, w tym na stronie eventim.pl. W sprzedaży są miejsca siedzące na trybunach, a także siedzące na płycie. W Łodzi po raz pierwszy dostępne będą również miejsca stojące na płycie. Przygotowana została również specjalna oferta dla grup: przy zakupie 10 biletów w jednej kategorii – jeden bilet gratis. Zamówienia grupowe biletów wyłącznie pod adresem: bilety@notp.pl.

O Night of the Proms

NOTP2017_logo_poland_circles_baseline.jpg
Night of the Proms – to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie, która narodziła się ponad 30 lat temu w Belgii. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest unikatowe połączenie muzyki klasycznej z popularną muzyką rozrywkową w wykonaniu największych gwiazd. To interaktywna zabawa z publicznością, podczas której nowy wymiar przebojom muzyki pop nadaje kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna oraz chór. Night of the Proms od wielu lat regularnie odbywa się m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Danii, Francji i USA. Na scenach pojawiały się takie gwiazdy jak Sting, Andrea Bocelli, James Brown, Joe Cocker, Seal i wielu innych. W Polsce impreza po raz pierwszy odbyła się w 2014 roku. Wystąpili wówczas: OMD, Amy Macdonald, John Miles oraz Natalia Kukulska. W kolejnych latach w ramach Night of the Proms Polskę odwiedzili także Katie Melua i Kim Wilde w 2015 r., Zucchero i Lisa Stansfield w 2016 r. Łączna widownia wszystkich polskich koncertów przekroczyła 20 tysięcy osób.

Więcej informacji:
www.notp.com/poland/
www.facebook.pl/notppl/
Załączniki

Pobierz wszystkie

NOTP2017_logo_poland_circles_baseline.png

grafika | 77,8 KB

Pobierz
ronankeating1_sm.jpg

grafika | 729 KB

Pobierz
ronankeating2_sm.jpg

grafika | 406 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.