Maja Hyży z Universal Music Polska

Maja Hyży z Universal Music Polska

Maja Hyży podpisała kontrakt z największą światową wytwórnią muzyczną – Universal Music. 

Wytwórnia poinformowała o tym na swoim oficjalnym fanpage’u:
- Z przyjemnością chcielibyśmy się podzielić informacją, że podpisaliśmy kontrakt z Mają Hyży. Właśnie trwają prace nad nową muzyką i liczymy, że już niebawem będziemy mogli podzielić się z Wami pierwszym singlem!
Majuni.jpg
- To kolejne marzenie, które się spełnia. Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana tą współpracą i już nie mogę się doczekać, kiedy pierwsze jej efekty ujrzą światło dzienne. Trzymajcie ze mnie kciuki – skomentowała Maja.
Maja Hyży popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie X Factor. Telewizyjne show otworzyło jej drzwi do kariery, a także do serc publiczności. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna. W marcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki album, W chmurach, który powstał we współpracy z takimi postaciami rynku muzycznego jak Piotr Siejka, Paulina Przybysz czy Agnieszka Burcan z grupy Plastic.
Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i cieszy się popularnością w serwisach streamingowych. W premierowym tygodniu utrzymywała się na pierwszym miejscu najczęściej słuchanych albumów w serwisie Deezer. Singiel promujący płytę, Będę kochać, Maja prezentowała m.in. podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
W marcu 2017 roku rozpoczyna się nowy etap w życiu Mai – współpraca z największą wytwórnią fonograficzną – Universal Music.
Więcej informacji:
facebook.com/majahyzy
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR

k.kowalewska@qlcity.pl
tel.: +48 781 268 180
facebook.pl/QLCITY
Załączniki

Pobierz wszystkie

Maja Hyży.jpg

grafika | 114 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.