Przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA
Przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA

Przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką".

MITRA Piątki z Nową Muzyką.jpg
MITRA to gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w twórczości którego można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Spoiwem nadającym zespołowi wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych, buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu.

MITRA to energetyczne, szybkie rytmy, a także refleksyjne ballady. W warstwie tekstowej poruszamy najważniejsze dla każdego człowieka zagadnienia jak: przyjaźń, miłość, relacje ze światem.

Na spotkanie zapraszamy 30 marca 2017 roku (czwartek) o godz. 18.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.
Piątki z Nową Muzyką - zaproszenie na koncert zespołu MITRA.jpg
"Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: lukasz.lembas@digitalopengroup.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

MITRA Piątki z Nową Muzyką.jpg

grafika | 296 KB

Pobierz
MITRA - Piątki z Nową Muzyką.jpg

grafika | 609 KB

Pobierz
Piątki z Nową Muzyką - zaproszenie na koncert zespołu MITRA.jpg

grafika | 895 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.