Przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA

Przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA

Opublikowany

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowego albumu "Klucz" zespołu MITRA. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką".

MITRA Piątki z Nową Muzyką.jpg
MITRA to gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w twórczości którego można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Spoiwem nadającym zespołowi wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych, buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu.

MITRA to energetyczne, szybkie rytmy, a także refleksyjne ballady. W warstwie tekstowej poruszamy najważniejsze dla każdego człowieka zagadnienia jak: przyjaźń, miłość, relacje ze światem.

Na spotkanie zapraszamy 30 marca 2017 roku (czwartek) o godz. 18.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.
Piątki z Nową Muzyką - zaproszenie na koncert zespołu MITRA.jpg
"Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: lukasz.lembas@digitalopengroup.pl

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MITRA Piątki z Nową Muzyką.jpg

grafika | 296 KB

Pobierz
MITRA - Piątki z Nową Muzyką.jpg

grafika | 609 KB

Pobierz
Piątki z Nową Muzyką - zaproszenie na koncert zespołu MITRA.jpg

grafika | 895 KB

Pobierz