Powermat – bezprzewodowe ładowanie, które przyciąga klientów i zwiększa zyski lokali gastronomicznych – zostanie zaprezentowane na EuroGastro

Powermat – bezprzewodowe ładowanie, które przyciąga klientów i zwiększa zyski lokali gastronomicznych – zostanie zaprezentowane na EuroGastro

Ponad 93% konsumentów odwiedzi miejsce wyposażone w możliwość bezprzewodowego zasilania telefonu, a 86% spośród nich spędzi w nim więcej czasu – tak wynika z raportu przygotowanego przez Powermat Technologies Ltd., który w dniach 5–7 kwietnia zostanie zaprezentowany na targach EuroGastro w Warszawie. 

Powermat jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych dla właścicieli restauracji, barów, czy kawiarni. Łączy w sobie funkcję bezprzewodowego ładowania z inteligentną platformą mobilną, która pozwala na komunikację z klientem w czasie rzeczywistym.

Dzięki specjalnym matom indukcyjnym montowanym w stoliki, system Powermat pozwala restauracjom czy barom zaoferować klientom wyjątkowy komfort związany z bezprzewodowym dostępem do energii w miejscu, w którym klient odpoczywa czy spożywa posiłek. Wystarczy, że ściągnie bezpłatną aplikację, która dodatkowo zapewnia dostęp do atrakcyjnych ofert promocyjnych.
Powermat -.jpg
To rozwiązanie, które pozwala zwiększyć przychody zarówno poprzez pozyskanie nowych, jak i zaangażowanie obecnych klientów oraz zbudować więź emocjonalną klienta z marką tak, by wracał częściej do lokalu. Dzięki możliwości wyświetlania w czasie rzeczywistym spersonalizowanych komunikatów o promocjach, Powermat stwarza także możliwość zwiększenia wolumenu pojedynczego rachunku.

System z sukcesem działa m.in. w Stanach Zjednoczonych. Raport przygotowany na podstawie badania, w którym udział wzięło ponad 700 pełnoletnich użytkowników Powermat w Stanach Zjednoczonych pokazuje, że aż 93% respondentów wybierze kawiarnie lub restauracje, w których znajduje się możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu. Taki sam procent poleci to miejsce swoim przyjaciołom, a 86% ankietowanych spędzi w takim miejscu więcej czasu niż w lokalu bez takiego rozwiązania. Co ważne, aż 85% uważa, że system Powermat znacząco poprawia wizerunek marki lokalu.

Powermat – to także wygodna i intuicyjna aplikacja, która informuje o stanie naładowania baterii, a dzięki funkcji PowerFinder wskazuje najbliższe miejsce, w którym można bezprzewodowo zasilić praktycznie każdy model telefonu, a także pozwala odkrywać nowe miejsca, które dla użytkowników Powermat mają przygotowane atrakcyjne oferty.
Powermat_zaproszenie_EG_2017.png
Jak w praktyce działa najnowsza technologia Powermat, będzie można sprawdzić już w dniach 5–7 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, które odbędą się w Centrum MT, przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Zapraszamy zarówno na stoisko Powermat, jak i na szkolenie podczas konferencji technologicznej w dniu 6 kwietnia, o godz. 15.15: „Nowe technologie w HoReCa. Jak pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć wolumen pojedynczego rachunku dzięki Powermat – unikalnej technologii, łączącej ładowanie bezprzewodowe z inteligentną platformą mobilną” (sala konferencyjna B, 1 piętro).

Serdecznie zapraszamy:
5-7 kwietnia 2017 (środa-piątek)
Targi Eurogastro 2017
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56C, Warszawa
Powermat - zdjęcie 1.jpg
O Powermat

System Powermat wdrażany jest w Polsce przez spółkę Powermat Polska, która jest jedynym dystrybutorem rozwiązań Powermat Technologies Ltd. w naszym kraju. Dostarcza najwyższej klasy rozwiązań związanych z ładowaniem bezprzewodowym. Na każdym etapie współpracy z klientami zapewnia profesjonalne doradztwo merytoryczne i techniczne.

Najnowsza technologia, zapewniająca wyjątkowy komfort ładowania, dostępna jest między innymi w Stanach Zjednoczonych, Anglii i Australii, a teraz także w Polsce. Punkty PowerSpot funkcjonują między innymi w jednym z największych centrów rozrywkowych – Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta, nail barze Świeżo Malowane oraz w restauracji Basico. Lista PowerSpotów dostępna jest bezpośrednio w aplikacji, jak i na stronie powermatpolska.pl. Już wkrótce pojawią się na niej kolejne lokalizacje.

Spółka Powermat Technologies, założona w 2006 roku, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią bezprzewodowego ładowania na świecie. Jest pionierem rewolucji bezprzewodowego zasilania i jako pierwsza firma oferuje bezprzewodowe zasilanie konsumentom na całym świecie.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Powermat - zaproszenie na EuroGastro 2017.png

grafika | 525 KB

Pobierz
POWERMAT.jpg

grafika | 418 KB

Pobierz
Powermat -.jpg

grafika | 431 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.