„Fryderyki – Quiz 2017” – konkurs z okazji rozdania nagród Fryderyk 2017

„Fryderyki – Quiz 2017” – konkurs z okazji rozdania nagród Fryderyk 2017

„Fryderyki – Quiz 2017” – to quiz, w którym główną nagrodą jest zaproszenie na tegoroczną galę rozdania nagród Fryderyk 2017. Aby zdobyć nagrodę, należy wziąć udział w internetowym konkursie na temat wiedzy o nagrodach Akademii Fonograficznej FRYDERYK i udzielić jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

W quizie za każdym razem prezentujemy 15 pytań związanych z historią nagród Fryderyk i cztery możliwe propozycje odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Nagroda główna powędruje do dwóch pierwszych osób, które poradzą sobie najlepiej z wyznaczonym zadaniem. Oprócz zaproszenia na uroczystą galę rozdania Fryderyków, laureaci otrzymają także zestaw płyt.
Quiz jest dostępny do 21 kwietnia bieżącego roku. Jednocześnie przypominamy, że konkurs jest zabawą towarzyszącą bieżącej edycji naród muzycznych Fryderyk 2017, nie ma jednak żadnego związku z wyłanianiem laureatów tych nagród.
Quiz dla użytkowników mobilne jest dostępny na stronie:
www.aplikacjefb.pl/fryderyki/
dla użytkowników PC w aplikacji FB:
www.facebook.com/zpavpl/app/135802090142072/
Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie:
https://www.aplikacjefb.pl/fryderyki/files/regulamin.pdf
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
Więcej informacji:
Jakub Krupski
j.krupski@qlcity.pl
791940280
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.