Hulakula otwiera największy ogródek letni po prawej stronie Wisły!

Hulakula otwiera największy ogródek letni po prawej stronie Wisły!

Opublikowany

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rozrywki w Polsce. Już w sobotę 6 maja zostanie tam otwarty ogródek letni z placem zabaw, które stworzą największą przestrzeń rekreacyjną prawobrzeżnej Warszawy.

Już od 6 maja najmłodsi goście Hulakula będą się bawić nie tylko w zadaszonej części kompleksu, ale także na świeżym powietrzu. Trampolina, huśtawki, ciuchcie, mini boisko i samochodziki – to tylko niektóre z rozrywek, które czekają na dzieci na nowo otwartym, plenerowym placu zabaw.

W letnim ogródku Hulakula nie zabraknie także strefy rekreacyjnej dla dorosłych. Na jej terenie będzie się znajdować bar i restauracja, oferująca m.in. dania z grilla.

W dniu otwarcia na gości czekają specjalnie przygotowane atrakcje, w tym darmowa degustacja dań z grilla, a dla najmłodszych liczne konkursy z nagrodami i animacje, m.in zumba dla mam z dziećmi.

Równolegle, codziennie aż do 7 maja, na gości czeka majówkowa promocja! Kręgle, bilard i place zabaw w atrakcyjnej ofercie -50%! Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie ogródka letniego
6 maja, godz. 12:00
Hulakula– Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula_-_Rozrywkowe_Centrum_Miasta.png

grafika | 26,9 KB

Pobierz
Hulakula - otwarcie ogródka.jpg

grafika | 331 KB

Pobierz

Hulakula zaprasza do największego ogródka letniego po prawej stronie Wisły!

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – jedno z największych centrów rozrywki w Polsce – jesienią ubiegłego roku ponownie otworzyło swoje podwoje w nowej lokalizacji w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej 82B.