Koncertowe powitanie lata z Hulakula!

Koncertowe powitanie lata z Hulakula!

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na imprezowej mapie Warszawy. Pierwszy weekend czerwca w Hulakula zapowiada się bardzo muzycznie! Wystąpi nominowany do tegorocznej nagrody Eska Music Awards polski DJ MANDEE oraz gościnnie, gwiazda prosto ze Szwecji – Maria Mathea.

Już w piątek 2 czerwca w warszawskim Hulakula (ul. Jagiellońska 82B) zagra dwóch zdolnych polskich DJ-ów: MANDEE z gościnnym udziałem szwedzkiej gwiazdy Marii Mathei oraz MATT5KI.
MANDEE –to odkrycie ostatnich kilku miesięcy. Jego wersja utworu Jamelii pt. Superstar, z gościnnym udziałem szwedzkiej artystki Marii Mathei, dała mu przepustkę do największych rozgłośni radiowych (w tym do RMF FM, RMF Maxxx i Eski), a w konsekwencji – nominację do nagrody Eska Music Awards 2017 w kategorii DJ / Producent Muzyczny.
Dzięki swojej niezwykłej wytrwałości i umiejętnościom MATT5KI zagrał podczas wielu ważnych imprez klubowych, w tym m.in. podczas Sunrise Festival, Audiolake Festival, Beach Party „Gramy z Sercem” czy Fame Music Festival. Wakacyjny singiel Matt5kiego z gościnnym udziałem Cat Alex, zatytułowany Right Here – to świeża propozycja na polskiej scenie klubowej. Pachnący tropical housem kawałek wsparł publicznie znany, lubiany i niezwykle doświadczony polski DJ i producent C-Bool.
MANDEE & Maria Mathea
MATT5KI
Data: 2 czerwca 2017 r. (piątek)
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start imprezy: 20:00
Wstęp: Lista FB za darmo (poza listą: 10zł)


Patroni wydarzenia:
Universal Music Polska
Radio ESKA
koncertomania.pl
GoingApp
e-Bilet.pl
EDIT:
Z przyczyn niezależnych od organizatora sobotni koncert SAK NOEL został odwołany.
Zwrotu biletów można dokonać na e-Bilet.pl.

Za utrudnienia przepraszamy.


Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.png

grafika | 26,9 KB

Pobierz
Mandee ft. Maria Mathea w Hulakula!.png

grafika | 2,09 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.