Dzień Dziecka w Hulakula
Dzień Dziecka w Hulakula

Dzień Dziecka w Hulakula

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rozrywki w Polsce, oferujących atrakcje dla całej rodziny. W Dzień Dziecka, na najmłodszych gości Hulakula czekać będą wyjątkowe niespodzianki!

Pierwszy dzień czerwca to data na którą z wytęsknieniem czekają wszystkie dzieci, zaś dorośli prześcigają się w pomysłach jak zorganizować idealny Dzień Dziecka.
Podpowiadamy - najlepiej w Hulakula!

Zadaszony plac zabaw, szkółka bilardowa, kręgle, a od niedawna także ogródek letni z nowoczesnymi zjeżdżalniami, huśtawkami, mini boiskiem, trampoliną i innymi zabawkami - to tylko część atrakcji które oferuje Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta.
Hulakula Plac Zabaw Zjeżdżalnie.jpg
A już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na najmłodszych gości czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji!

Rozgrywki sportowe, zumba dla dzieci, skręcanie baloników, malowanie buziek, zabawy taneczne z bohaterami bajek dla dzieci (odwiedzi nas m.in. Minionek!), konkursy z nagrodami i liczne zabawy sportowe na świeżym powietrzu.

Głównym punktem wydarzenia będzie pokaz mody dziecięcej polskiej marki IziKids - producenta stawiającego na ponadprzeciętną jakość wykonania i materiałów! Modne ubranka dla dzieci powstają wyłącznie z dzianin z polskich fabryk, które produkują je zgodnie z najnowszymi normami i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym antyalergiczny.

Ale to nie koniec atrakcji! Tuż po pokazie mody, odbędzie się koncert absolwentów szkoły muzycznej, którzy zaśpiewają piosenki z bajek Disneya!

Imprezę poprowadzi aktor: Rafał Baszczyński.

Tego dnia wszystkie animacje w tym, zabawa na placu zabaw w ogródku letnim, będą bezpłatne! Ponadto, na gości czekać będzie specjalna promocja na kręgle i zadaszony plac zabaw -50%!

1 czerwca 2017 (czwartek)
Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B Warszawa
Start o godz. 17:00
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.png

grafika | 26,9 KB

Pobierz
Dzień Dziecka w Hulakula.png

grafika | 359 KB

Pobierz
Hulakula Plac Zabaw Zjeżdżalnie.jpg

grafika | 2,35 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.