Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Pawła Łukaszewskiego
Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Pawła Łukaszewskiego

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Pawła Łukaszewskiego

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch najnowszej płyty Pawła Łukaszewskiego"Motets", który odbędzie się  w ramach spotkań ZPAV "Piątki z nową muzyką".

Paweł Łukaszewski_Matets_odsłuch_zaproszenie.jpg
Podczas spotkania, będziemy mieli przyjemność wysłuchać w towarzystwie kompozytora jego autorskie utwory w wykonaniu Polskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego.

Na spotkanie zapraszamy 8 czerwca (czwartek) o godz. 18.00 do Studia U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.

Rsvp: lukasz.lembas@digitalopengroup.pl
„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.
ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Paweł Łukaszewski_Matets_odsłuch_zaproszenie.jpg

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.