Brunswick Summer Cup 2017 w Hulakula

Brunswick Summer Cup 2017 w Hulakula

Opublikowany

Sprawdź się i zagraj w kręgle z najlepszymi! Hulakula zaprasza wszystkich chętnych na największe wydarzenie bowlingowe w stolicy – turniej Brunswick Summer Cup 2017!

Brunswick Summer Cup 2017 – to otwarty, ogólnopolski turniej gry w kręgle, organizowany przez Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, w którym udział może wziąć każdy, zarówno licencjonowani zawodnicy, jak i amatorzy.

W ciągu trzech dni, od 24 do 26 sierpnia, na 18 torach Rozrywkowego Centrum Miasta odbędą się rozgrywki eliminacyjne w 6 grach, a wielki finał – w formacie round robin (pojedynki każdy z każdym), do którego awansuje 8 najlepszych zawodników – w niedzielę 27 sierpnia.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli już uznani zawodnicy, m.in. Bożena Pająk – Indywidualny Mistrz Polski i Zwycięzca Pucharu Polski.

Pula nagród wynosi 18 000 zł*, w tym nagrody finansowe i rzeczowe: najwyższej klasy sprzęt do gry w kręgle. Nagrody gwarantowane już od 25. miejsca! 
Brunswick Summer Cup.jpg
Oficjalnym patronem turnieju jest firma Brunswick – światowy lider produkujący pełne wyposażanie bowlingowe w najwyższym standardzie od 1898 roku. 
Zapraszamy także kibiców. Turnieje bowlingowe – to niesamowite emocje i możliwość obserwowania z bliska gry najlepszych profesjonalistów!

W takcie turnieju dla zawodników udostępniany jest także bezpłatny Ball Park. Zapraszamy również do naszego sklepu z akcesoriami do bowlingu. W trakcie turnieju będzie możliwość nawiercenia kul przez Łukasza Śnieżka – zachęcamy do rezerwowania terminów.

* Pula nagród gwarantowana przy rozegraniu minimum 150 entry.
Zapisy i zakup biletów: https://goo.gl/Aw24vb
Regulamin: https://goo.gl/gjLkVD
Więcej informacji na stronie: https://goo.gl/qxPkkB
Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta.jpg
O HULAKULA
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Brunswick Summer Cup_poster.png

grafika | 3,85 MB

Pobierz
Brunswick Summer Cup.jpg

grafika | 170 KB

Pobierz