Crazy World & C-BooL, czyli dzika impreza w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Crazy World & C-BooL, czyli dzika impreza w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miast – to miejsce wyjątkowych imprez. I tak będzie również 7 października, gdy na tę jedyną w swoim rodzaju noc, dzięki wyjątkowej scenografii i niecodziennej oprawie muzycznej klub Hulakula zamieni się w szalony świat, z pogranicza snów i fantazji.

Crazy World to jedyna w swoim rodzaju impreza, gdzie najgorętszym muzycznym hitom towarzyszy wyjątkowa scenografia, a także szczudlarze, akrobaci, mimowie i tancerze. Jak zapewniają organizatorzy: Jeśli myślicie, że na imprezie już nic nie jest w stanie Was zaskoczyć, że podbiliście wszystkie możliwe parkiety i zdecydowanie zbyt często powtarzacie: „bo kiedyś, to były imprezy, nie to co teraz”, to znaczy, że czas przenieść się na zupełnie nowy poziom! Czas na CRAZY WORLD w HULAKULA!

Tej nocy Hulakula przeżyje swoistą metamorfozę a to wszystko także dzięki bogatej scenografii – w Hulakula pojawi się między innymi ponad 150 różnej wielkość dmuchanych zwierząt, 400 metrów girland, maszyny do confetti, wyrzutnie ognia i wiele innych atrakcji.

Już 7 października klub Hulakula zamieni się w najgorętsze miejsce miasta, gdzie roztańczony tłum opływać będzie w confetti, a temperaturę na parkiecie podgrzewać będą nie tylko gorące hity tego roku, lecz także najprawdziwsze wyrzutnie ognia! Jeszcze za mało? Gigantyczną scenę wypełnią zwierzęta rodem z najbardziej upalnych zakątków świata, a nad rozgrzanym parkietem czuwać będzie… 15-metrowy smok! Nie opuszczajcie jednak głów zbyt szybko – nie mogą ominąć Was pokazy powietrznych akrobacji tancerzy! A jeżeli już, to rozglądajcie się uważnie dookoła. Może właśnie zobaczycie jedną z wielu naszych zaproszonych gwiazd, która właśnie tańczy obok Was? .

– zachęcają organizatorzy

Jak zawsze impreza w Hulakua to zabawa przy dobrej muzyce – 7 października o oprawę muzyczną podczas Crazy Word zadbają: twórca wielu hitów, top 1 rozgłośni radiowych – C-BooL, serwujący najlepsze kawałki rezydent Hulakula DJ Rathek oraz energetyzujący i zaskakujący – DJ Novy.
Organizator: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
Partnerzy wydarzenia: Radio Eska, Super Express, Nasze Miasto, wp.pl, cojestgrane24.pl, klubowa.pl, eventim.pl, eBilet.pl, KupBilecik.pl
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 7 października;
start imprezy: 20:00;
bilet: do kupienia w kasach Hulakula oraz Eventim, a także w serwisach eBilet.pl, KupBilecik.pl, eventim.pl oraz poprzez aplikację Going.
śledźcie wydarzenie: https://www.facebook.com/events/433876130340860/

O HULAKULA
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B,
Warszawa hulakula.com.pl

Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

HULAKULA_logo.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
crazy world w Hulakula.jpg

grafika | 355 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.