ZPAV na festiwalu „Tak brzmi miasto”
ZPAV na festiwalu „Tak brzmi miasto”

ZPAV na festiwalu „Tak brzmi miasto”

W najbliższy weekend 11–12 listopada odbędzie się w Krakowie szósta edycja konferencji i festiwalu „Tak brzmi miasto”, który przygotowywany jest z myślą o osobach rozpoczynających swoje kariery w branży muzycznej. Związek Producentów Audio Video został partnerem wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu będzie współpraca rozumiana na wiele różnych sposobów. O tym, jak współpracować w zespole, z mediami, jak budować sieć kontaktów i jak formalnie regulować współpracę, a także czym są europejskie sieci kreatywne i czy warto się zrzeszać, dyskutować będą specjaliści różnych dziedzin w ponad 20 panelach, warsztatach i wykładach.
tak brzmi miasto - logo.jpg
Przedstawiciele Związku Producentów Audio Video wezmą udział w dyskusji o konieczności tworzenia grup repezentujących muzyków, producentów i twórców – Sieć kontaktów, czyli siła w grupie (sobota, godz. 12:30), a także w panelu poświęconym eksportowi polskiej muzyki – Eksport polskiej muzyki – gdzie jesteśmy, a gdzie możemy być (sobota, godz. 15:00), podczas którego przedstawione zostaną wyniki badań dotyczących działalności eksportowej nagrań polskich autorów i artystów, przygotowane na zlecenie ZAiKS oraz ZPAV w ramach grantu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: „Jak duży jest polski rynek muzyki eksportowej?”, „Czy muzyka polska mogłaby być produktem eksportowym?”, „Jakie trendy możemy zobaczyć na polskim rynku muzycznym?”.
W trakcie festiwalu nie zabraknie również koncertów. Na scenach festiwalowych klubów wystąpią m.in.: Sonbird, Artykuły Rolne, Eluktrick, Dziewczęta, Kuba Duda, Runforrest, It’s July Already czy Sascha Boole.
Pełne program festiwalu dostępny jest na stronie: http://takbrzmimiasto.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Załączniki

Pobierz wszystkie

logotyp_ZPAV_3.jpg

grafika | 10,4 KB

Pobierz
tak brzmi miasto - logo.jpg

grafika | 34,5 KB

Pobierz
tak brzmi miasto-plakat_m.jpg

grafika | 835 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.