AronChupa pierwszego dnia świąt w Hulakula!

AronChupa pierwszego dnia świąt w Hulakula!

Szwedzki DJ i producent muzyczny – AronChupa – twórca takich hitów jak "I'm an Albatraoz" oraz "Llama in my Living Room", pierwszego dnia świąt – 25 grudnia – zagra w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, to szwedzki DJ, piosenkarz i producent muzyczny. Popularność przyniósł mu wydany w sierpniu 2012 r. singiel I'm an Albatraoz, który zajął pierwsze miejsce na szwedzkiej liście przebojów, a także dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniach hitów m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, a także w Australii i Nowej Zelandii. Teledysk do tej piosenki ma ponad 860 mln wyświetleń. Klip do jego najnowszego singla – Llama in my Living Room – w ciągu sześciu miesięcy osiągnął poziom ponad 53 mln odtworzeń.
Koniecznie zaplanujcie wieczór 25 grudnia w Hulakula i bez wyrzutów sumienia szalejcie przy świątecznym stole, bo impreza z AronChupą gwarantuje Wam, że spalicie cały nadmiar świątecznych kalorii! :)
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta (ul. Jagiellońska 82B, Warszawa)
data: 25 grudnia
start imprezy: godz. 20:00
bilety: 20 zł
rezydent: DJ Rathek
sala klubowa: DJ Vazz

dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/512356309148031/
Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

O HULAKULA

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny.

W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni.

Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze). Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta ul. Jagiellońska 82B, Warszawa hulakula.com.pl
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
hulakula.com.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

COVER 1920 x 1080.png

grafika | 2,42 MB

Pobierz
FB 01.png

grafika | 934 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.