TEDE w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta
TEDE w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

TEDE w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

W czwartek 15 marca w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta wystąpi jeden z najbardziej znanych i uznanych polskich raperów – TEDE.

TEDE, czyli Jacek Graniecki, to polski raper, autor tekstów, producent muzyczny i współzałożyciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Jego albumy rozeszły się w ponad 220 tys. egzemplarzy, a sam artysta został pięć razy nominowany do prestiżowej nagrody branży muzycznej – Fryderyka.

Jako raper ustanowił rekord i wraz z Peją stał się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS). W 2011 roku został sklasyfikowany na 3. miejscu 30 najlepszych polskich raperów według magazynu „Machina”. Pięć lat później nagrodzono go statuetką Złotej Felgi za całokształt twórczości w polskim hip-hopie.

Współpracował z takimi wykonawcami jak Natalia Kukulska, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, zespół Kombi, Patrycja Kazadi, raperami O.S.T.R. czy Pezet.
Ośka feat. Tede, Kołcz, Kiełbasa – Bezele Kochana 🔊 https://youtu.be/82MYQGoRAb0
Tede & Sir Michu – Wyje Wyje Bane 🔊 https://youtu.be/XL8xaUYqhNA

W czwartek 15 marca o 20.00 Tede zagra w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta. Chcesz usłyszeć największe hip-hopowe przeboje na żywo? Tego dnia nie może Cię zabraknąć w Hulakula! Kup bilet już teraz – w przedsprzedaży 10 zł taniej!
PATRONAT MEDIALNY: Informator Stolicy, Koncertomania, Magiel, Music Alert, Popkiller, Rap News

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: 
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 15 marca (czwartek);
start imprezy: 20:00;
bilety: przedsprzedaż: 20 zł, w dniu koncertu: 30 zł.
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2092822674281108/. 

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

O HULAKULA 

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.