Raper Malik Montana w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta
Raper Malik Montana w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Raper Malik Montana w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Już 18 kwietnia Malik Montana zaprezentuje się warszawskiej publiczności podczas koncertu, który odbędzie się w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta. Koncert rozpocznie się o godzinie 22.00.

Wiadomo o nim niewiele. Jego pseudonim artystyczny to Malik Montana. Związany jest z wytwórnią Empire Music Studio, która zasłynęła dzięki współpracy z uznanymi przedstawicielami polskiego rapu – Paluchem, Quebonafide, Donguralesko czy Matheo. Mieszka w Warszawie, a większość życia spędził w Hamburgu.

I najważniejsze – jego utwory podbijają szturmem serwisy muzyczne, a ich słuchacze liczą się w milionach. Klip do kawałka Naaajak w serwie Youtube ma ponad 16,5 mln odtworzeń. Najświeższa produkcja m.in. z Dj Frodo – opublikowany kilka dni temu Piątek – już idzie w jego ślady.
Malik Montana x Diho - Naaajak (prod.Kesz)

Malik Montana x Diho - Naaajak (prod.Kesz)

Dj.Frodo feat. P.A.F.F., Malik Montana, Young Igi & Mr.Polska – Piątek

Dj.Frodo feat. P.A.F.F., Malik Montana, Young Igi & Mr.Polska – Piątek

Chcecie lepiej poznać Malika i jego kawałki? Najbliższa okazja w Hulakula 18 kwietnia o 22.00. Zapraszamy!
PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, All About Music, Koncertomania, Rap News.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: 

miejsce: 
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 18 kwietnia (środa);
start imprezy: 22:00;
bilety: na miejscu w dniu koncertu 25zł / przedsprzedaż 20zł;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/229088337657211/.


Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

O HULAKULA

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
Malik grafika.jpg

grafika | 44,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.