„Wyskocz z nami sprzed kompa!” – wspólna akcja Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta i Skateparku „AvePark”
„Wyskocz z nami sprzed kompa!” – wspólna akcja Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta i Skateparku „AvePark”

„Wyskocz z nami sprzed kompa!” – wspólna akcja Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta i Skateparku „AvePark”

Wyskocz z nami sprzed kompa! – i to już w najbliższy weekend w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Za sprawą współpracy ze Skateparkiem „AvePark”, 7 i 8 kwietnia w godz. 13.00 – 18.00 Hulakula zamieni się w istny tor przeszkód dla amatorów jazdy na hulajnodze wyczynowej i rowerach BMX.

Czy Twoje dziecko gra w piłkę nożną głównie na PlayStation? Czy jeśli surfuje – to tylko w sieci? Czy woli wpatrywać się w telefon niż wypatrywać okazji do uprawiania sportu?

Właśnie nadarza się idealna okazja, żeby oderwać się od ekranu i zacząć przygodę ze sportami miejskimi – na profesjonalnym sprzęcie, pod okiem doświadczonych instruktorów i w rodzinnej atmosferze!

AvePark to skatepark, który w ten weekend zagości w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta. Sala główna dzięki rozstawionym przeszkodom zamieni się w tor, na którym trenerzy przeprowadzą pokazy, szkolenia, zabawy i wiele innych aktywności dla najmłodszych. Udział w tych atrakcjach jest bezpłatny.

Zaskocz swoje dziecko i pokaż mu ekscytujący świat sportów miejskich! Być może tego dnia włączy komputer tylko po to, żeby pochwalić się tym wydarzeniem na Facebooku😊

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 7 kwietnia (sobota), w godz. 13.00 – 18.00;
          8 kwietnia (niedziela), w godz. 13.00 – 18.00;
wiek dzieci: od 5 lat;
bilety: Wstęp bezpłatny,
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/113057009502641/.

O HULAKULA

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
– to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Wyskocz sprzed kompa.jpg

grafika | 75 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.