Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta i Karolina Pilarczyk – mistrzyni jazdy bokiem zapraszają na imprezę dla fanów motoryzacji
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta i Karolina Pilarczyk – mistrzyni jazdy bokiem zapraszają na imprezę dla fanów motoryzacji

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta i Karolina Pilarczyk – mistrzyni jazdy bokiem zapraszają na imprezę dla fanów motoryzacji

Karolina Pilarczyk – licencjonowany kierowca Polskiej Federacji Driftu – w najbliższą środę, 11 kwietnia, w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zaprezentuje nowy design swojego samochodu i opowie o planach na nadchodzący sezon 2018.

A ponadto – odpowie na każde pytanie fanów motoryzacji o swoją pracę, osiągnięcia i plany.  

W programie:
  • 19.30 Konferencja połączona z prezentacją samochodu
  • 20.00 Sesja autografów i wspólnych zdjęć
  • 21.00 Rozlosowanie wśród uczestników wartościowych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów (prosimy o zostawienie swoich danych przy wejściu)
  • 21.30 Impreza przy doskonałej muzyce
Wydarzenie poprowadzi Irek Bieleninik. Wstęp jest bezpłatny.

Przyjdź i dowiedz się wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o motoryzacji, samochodzie, pasji i planach królowej polskiego driftu – Karoliny Pilarczyk. Zapraszamy!
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa,
data: 11 kwietnia (środa),
godz.: 19.00,
bilety: wstęp bezpłatny,
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/583181775373250/.

O HULAKULA

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni.

Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Karolina Pilarczyk.jpg

grafika | 86,7 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.