Maja Hyży – wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta
Maja Hyży – wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Maja Hyży – wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Tegoroczną majówkę w Hulakula zaczynamy imprezą Maja Hyży: Live Act | DJ set. Ta bezpretensjonalna artystka wystąpi już w piątek 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

Jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji programu X-Factor, choć muzyka towarzyszyła Mai od najwcześniejszych lat dzieciństwa: zaczynając od Kołobrzegu, skąd pochodzi i gdzie wychowywała się, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu, aż po Warszawę, gdzie obecnie mieszka.

Udział w telewizyjnym programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie nie tylko jurorów, ale przede wszystkim publiczności. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna obdarzona wyjątkową barwą i charakterystyczną głębią głosu.

W marcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki album W chmurach i już w pierwszym tygodniu sprzedaży dotarła na szczyt zestawienia Top 10 serwisu Deezer. Melodyjne utwory w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach zostały przygotowane przez Piotra Siejkę – producenta muzycznego, odpowiedzialnego za płyty takich artystów jak m.in. Edyta Górniak, Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny czy Lanberry.

Maja na swoim koncie ma występy na najważniejszych scenach muzycznych w Polsce. Pojawiała się m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także supportowała międzynarodową gwiazdę soulu i R&B Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu w Stodole.

W marcu 2017 r. Maja podpisała kontrakt fonograficzny z największą międzynarodową wytwórnią – Universal Music Poland, a w tym roku zaprezentowała swój najnowszy singiel – Błysk (Skin), który zakwalifikował się do polskich preselekcji do Eurowizji.
Maja Hyży - Błysk (Skin)

Maja Hyży - Błysk (Skin)

Długo oczekiwany singiel powstał we współpracy m.in. z Lanberry i Piotrem Siejką. Ta pełna energii i uśmiechu kompozycja emanuje ciepłem, radością, miłością i kobiecą siłą.

Jak mówi sama artystka: Gdybym miała jednym słowem opisać ten utwór, byłaby to „lekkość”. Lekkość i spontaniczność, która jest tak pomocna w codziennym życiu, ale także w podejściu do szczęścia i miłości. Wiąże się z tym także tytuł singla – Błysk – bo chodzi o błysk w oku kochanków, ale też o przypomnienie, jak błyskawicznie wszystko przemija. Taki też jest teledysk – spontaniczny i nieoczywisty, ale też bardzo prosty w swoim przekazie, tak jak prosta może okazać się droga do szczęścia, jeśli wyruszymy w nią lekkim krokiem, z uśmiechem na twarzy.

Jeśli chcesz zobaczyć błysk w oku i uśmiech na twarzy Mai, a przede wszystkim pobawić się przy wyjątkowej muzyce i poczuć pozytywną energię – bądź z nami 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.
PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, Informator Stolicy, Koncertomania, kulturalnie.waw.pl, republika Kobiet, waw4free.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 27 kwietnia (piątek);
start imprezy: 20:00;
występ gwiazdy: ok. 23:30;
bilety: 10 zł;
darmowy wstęp: 
- pierwsze 50 osób, które klikną „wezmę udział” najpóźniej w dniu imprezy do godz. 19:00, - osoby, które w tym dniu obchodzą urodziny lub imieniny;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/155407708503670/.

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).
O HULAKULA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.