Letnia Strefa Rodzinnej Rozrywki w Hulakula – otwarcie już w najbliższy weekend – 19–20 maja!
Letnia Strefa Rodzinnej Rozrywki w Hulakula – otwarcie już w najbliższy weekend – 19–20 maja!

Letnia Strefa Rodzinnej Rozrywki w Hulakula – otwarcie już w najbliższy weekend – 19–20 maja!

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – jedna z największych przestrzeni rozrywkowych w stolicy – teraz poszerza się o część zewnętrzną – letni ogródek z restauracją i ogólnodostępnym, bezpłatnym placem zabaw, tworząc Letnią Strefę Rodzinnej Rozrywki. Wielkie otwarcie z tysiącem animacji, w tym warsztatami kulinarnymi z laureatem Masterchef – Mateuszem Zielonką, już w najbliższą sobotę i niedzielę, 19–20 maja.

W Letniej Strefie Rodzinnej Rozrywki Hulakula będzie wszystko, czego potrzeba, żeby w słoneczne dni wypocząć i zabawić się z dziećmi na świeżym powietrzu. Jak zapowiadają organizatorzy:

Będą warsztaty kulinarne, podczas których pod okiem zwycięzcy VI edycji Masterchefa – Mateusza Zielonki, będzie można spróbować swoich sił w roli kucharza. Odbędą się zajęcia piłkarskie z profesjonalnymi trenerami i zapisy do szkółek Legii. Zorganizujemy też wspólne sadzenie roślin i dowiemy się, jak dbać o to, by pięknie rosły. Do tego mnóstwo konkursów i zabaw dla całych rodzin, a także plac zabaw, trampolina, miniboisko piłkarskie, dmuchańce i – oczywiście – dobra muzyka.

I najlepsze: wszystkie atrakcje są bezpłatne!
Program wydarzenia

Sobota, 19.05.2018 r.:
12:00 – odsłonięcie plakatu wykonanego przez dzieci goszczące na placach zabaw Hulakula;
13:00–17:00 – Akademia Młodego Kucharza, którą poprowadzi Mateusz Zielonka, zwycięzca VI edycji programu Masterchef;
12:00–17:00 – zajęcia piłkarskie z trenerami Legia Soccer Schools; sprawdź swoje umiejętności i zapisz się na treningi w Legii.

Niedziela, 20.05.2018 r.:
13:00 –17:00 – Akademia Małego Ogrodnika; będziemy sadzić papryczkę chili, pomidorki i bazylię, a także poznamy sekrety opieki nad roślinami;
12:00 –17:00 – zajęcia piłkarskie z trenerami Legia Soccer Schools; sprawdź swoje umiejętności i zapisz się na treningi w Legii.

Ilość miejsc na warsztatach ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do udziału w poszczególnych warsztatach można dokonywać od godziny 12:00 danego dnia w recepcji Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 19–20 kwietnia (sobota i niedziela);
czas trwania imprezy: sobota: 12:00–17:00, niedziela: 12:00–17:00;
bilety: wstęp bezpłatny;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2179609675384274/.
O HULAKULA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
A3-v2.jpg

grafika | 1,43 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.