Dzień Mamy w Hulakula! – zapraszamy już w najbliższy weekend do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta
Dzień Mamy w Hulakula! – zapraszamy już w najbliższy weekend do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta

Dzień Mamy w Hulakula! – zapraszamy już w najbliższy weekend do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta

Najbliższy weekend – 26 i 27 maja – będzie należał do Mam! Z okazji tego wyjątkowego święta Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zorganizowało weekend pełen atrakcji i wrażeń dla najmłodszych i oczywiście dla Mam.

W sobotę – 26 maja – wszyscy goście Hulakula będą mogli wziąć udział w warsztatach „Mini SPA” z Kids Funtasy, podczas których przedstawione zostaną tajemnice wytwarzania kosmetyków w domowych warunkach, a także proste i łatwo dostępne produkty, które można wykorzystać do tworzenia kosmetyków w domu. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę, piękne zapachy, twórcze spędzenie czasu i gotowe kosmetyki do zabrania do domu. Zajęcia odbędą się w godzinach 14.00–16.00.

Na niedzielę – 27 maja – między 13.00 a 16.00 w specjalnie zaplanowanej strefie atrakcji dzieci będą miały okazję przygotować kwietne bukieciki dla Mam, udekorować smaczne babeczki, a także samodzielnie wykonać kolorowe kartki okolicznościowe w ramach warsztatów scrapbookingu. Wykwalifikowani animatorzy zajmą się najmłodszymi, podczas gdy wszystkie Mamy będą mogły znaleźć chwilę wytchnienia w letnim ogródku Hulakula: wypić aromatyczną kawę i po prostu zrelaksować się na leżaku w słońcu.

Oprócz warsztatów nie zabraknie także wspólnych zabaw i aktywności oraz animacji sportowych. Wstęp na wszystkie z nich jest bezpłatny.

PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, Mamy Wyjście.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 26–27 maja (sobota i niedziela);
czas trwania imprezy: sobota: 12.00–17.00, niedziela: 12.00–17.00;
bilety: wstęp bezpłatny;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/453701815061677/.

O HULAKULA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Dzien Mamy.jpg

grafika | 52,1 KB

Pobierz
Hulakula.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.