LANBERRY wystąpi na Spring Break Festival!

LANBERRY wystąpi na Spring Break Festival!

Opublikowany

Lanberry wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która jesienią ubiegłego roku zaprezentowała singiel "Podpalimy Świat" wystąpi na Spring Break Festival, gdzie przedstawi materiał z debiutanckiego albumu, którego premiera odbędzie się już w marcu br.

Organizator festiwalu właśnie ogłosił listę artystów, którzy wystąpią na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference! W dniach 21-23 kwietnia na kilkunastu scenach w Poznaniu wystąpią m.in.: Brodka, The Stubs, Taco Hemingway, Stara Rzeka i Lanberry – czyli Małgosia Uściłowska.

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Lanberry, właścicielkę niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną.

Singiel Podpalimy Świat zapowiada jej debiutancki album, który już niebawem ukaże się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Artystka stawia przede wszystkim na pozytywne przesłanie. Często zapominamy o tym żeby w codziennych relacjach zarażać ludzi entuzjazmem, a ta piosenka o tym przypomina. Mówi o tym, żeby dzielić się ze światem swoim optymizmem, dobrą energią, żeby *otwierać się na nowe możliwości, osoby, sytuacje, wyzwania. Otwierać swoje serce na dobroć ludzi i samemu dawać z siebie jak najwięcej – mówi Lanberry.

Ona wie jak używać głosu i jak bawić się jego barwą. W Podpalimy Świat łączy minimalistyczne dźwięki elektro z melodyjnym refrenem. Oszczędny wokal i mocny refren budują dynamikę utworu, który systematycznie zdobywa serca kolejnych słuchaczy. Piosenka trafiła na pierwsze miejsca list przebojów największych stacji radiowych, w tym radia RMF, RMF MAXXX i radia ESKA. Lanberry z pewnością zrobi niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej.


Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 rok. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM’a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show, występowała zarówno w The Voice of Poland jaki i X-Factor.

Więcej informacji o festiwalu:

Więcej o Lanberry:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Lanberry_1.JPG

grafika | 763 KB

Pobierz
Lanberry_3.JPG

grafika | 945 KB

Pobierz
cover_-_sigiel.jpg

grafika | 72,5 KB

Pobierz