Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego

Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego

Opublikowany

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy odsłuch albumu „Penderecki conducts Penderecki vol.1” z gościnnym udziałem samego mistrza. Niezwykłe spotkanie z Krzysztofem Pendereckim w ramach spotkań ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, w kameralnych przestrzeniach Studia U22, poprowadzi Jacek Hawyluk, a gośćmi spotkania będą także dyrektor Filharmonii Narodowej – Wojciech Nowak, Piotr Kabaj (Warner Music Eastern Europe Chairman & Warner Music Poland Chairman & Managing Director) oraz dyrektor Chóru Filharmonii Narodowej – Henryk Wojnarowski.Sam odsłuch albumu odbędzie się na wysokiej klasy sprzęcie Audio Research oraz Sonus Faber udostępnionym przez firmę Horn.

 
Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.


„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: j.krupski@qlcity.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

KPenderecki_zaproszenie.jpg

grafika | 459 KB

Pobierz