Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego
Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego

Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy odsłuch albumu „Penderecki conducts Penderecki vol.1” z gościnnym udziałem samego mistrza. Niezwykłe spotkanie z Krzysztofem Pendereckim w ramach spotkań ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, w kameralnych przestrzeniach Studia U22, poprowadzi Jacek Hawyluk, a gośćmi spotkania będą także dyrektor Filharmonii Narodowej – Wojciech Nowak, Piotr Kabaj (Warner Music Eastern Europe Chairman & Warner Music Poland Chairman & Managing Director) oraz dyrektor Chóru Filharmonii Narodowej – Henryk Wojnarowski.Sam odsłuch albumu odbędzie się na wysokiej klasy sprzęcie Audio Research oraz Sonus Faber udostępnionym przez firmę Horn.

 
Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.


„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.

Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: j.krupski@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

KPenderecki_zaproszenie.jpg

grafika | 459 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.