"Thelma i Louise" – wakacyjny singiel Mai Hyży 

"Thelma i Louise" – wakacyjny singiel Mai Hyży 

Opublikowany

Jedźmy gdzieś, choć na jeden dzień… – tak zaczynają się słowa piosenki Thelma i Louise, która pochodzi z debiutanckiego albumu Mai Hyży – W chmurach.

Ten letni utwór inspirowany jest oczywiście kultowym filmem Ridleya Scotta, którego premiera odbyła się 25 lat temu. I tak jak w filmie opowiada historię przyjaźni dwóch wyjątkowych kobiet, które nie godzą się na szarą rzeczywistość.
  
Ucieczka i podróż bez celu, o których śpiewa Maja swoim charakterystycznym, głębokim wokalem, już od pierwszych taktów przenosi nas w wakacyjne, sielankowe klimaty i sprawia, że zapominamy o codziennych troskach i problemach.

Utwór dostępy na YouTubie: Thelma i Louise

Zapraszamy do pobrania pliku audio: https://we.tl/9ltTGBwJrX


Thelma i Louise
słowa: Paulina Przybysz, muzyka: Piotr Siejka (4:10)
wykonawca: Maja Hyży
album: W chmurach
ISRC: ISRC PL- M16-15-00005
Genre: POP
(P) 2015 QL CITY
Dystrybutor: Universal Music Poland

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Maja_Hy_y_Thelma_i_Louise.jpg

grafika | 496 KB

Pobierz

Ruszyło pasmo „Nie pogrywaj, graj po polsku!” na kanale TVP Rozrywka

„Nie pogrywaj, graj po polsku!” – to akcja Związku Producentów Audio Video, której celem jest popularyzacja muzyki polskich artystów w przestrzeni publicznej. Skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy wykorzystują nagrania muzyczne w swojej działalności. W ramach akcji ZPAV umożliwia im bezpłatny dostęp do specjalnie przygotowanej aplikacji, dzięki której mogą oni odtwarzać playlisty z polskimi utworami.