Hulakula zaprasza do największego ogródka letniego po prawej stronie Wisły!

Hulakula zaprasza do największego ogródka letniego po prawej stronie Wisły!

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – jedno z największych centrów rozrywki w Polsce – jesienią ubiegłego roku ponownie otworzyło swoje podwoje w nowej lokalizacji w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej 82B. 

Hulakula - Ogródek Letni Otwarcie.jpg
Na ponad 6 tys. metrów kwadratowych goście mogą korzystać z 28 w pełni zautomatyzowanych torów bowlingowych, 8 certyfikowanych stołów bilardowych, urządzeń multimedialnych, automatów do gier i placów zabaw dla najmłodszych. Ale nowa Hulakula to także sala klubowo-koncertowa, restauracja i najdłuższy w Warszawie – liczący prawie 40 m – bar. W ostatnią sobotę do tych atrakcji dołączył także ogródek letni z zewnętrznym placem zabaw dla dzieci, tworząc tym samym największą przestrzeń rekreacyjną prawobrzeżnej Warszawy.
Hulakula - Trampoliny.jpg
Teraz najmłodsi goście Hulakula mogą się bawić nie tylko w zadaszonej części kompleksu, ale także na świeżym powietrzu. Trampolina, huśtawki, ciuchcie, miniboisko i samochodziki – to tylko niektóre z rozrywek, które czekają na dzieci na nowo otwartym, plenerowym placu zabaw. W weekendy wykwalifikowana obsługa zadba także o atrakcyjne animacje, które zajmą nawet najbardziej wymagającego malucha. W letnim ogródku Hulakula nie zabrakło także strefy rekreacyjnej dla dorosłych. Gdy pociechy szaleją na prawie 500-metrowym placu zabaw, dorośli mogą odpocząć w części barowo-restauracyjnej, gdzie można spróbować autorskich dań z grilla szefa kuchni Hulakula.

Hulakula Plac Zabaw Zjeżdżalnie.jpg
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza do letniego ogródka codziennie w godzinach otwarcia centrum, a na place zabaw od poniedziałku do piątku w godz. 12.00–20.00, a w sobotę i niedzielę w godz. 10.00–20.00.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Hulakula.png

grafika | 26,9 KB

Pobierz
Hulakula.jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Hulakula - Trampoliny.jpg

grafika | 3,27 MB

Pobierz
Hulakula - Ogródek Letni Otwarcie.jpg

grafika | 1,93 MB

Pobierz
Hulakula - Ogródek Letni.jpg

grafika | 1,93 MB

Pobierz
Hulakula Plac Zabaw Zjeżdżalnie.jpg

grafika | 2,35 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.