Gdzie się bawić w święta?
Kopiuj tekst

Gdzie się bawić w święta?

Święta – to tradycyjnie czas, który spędzamy w gronie najbliższych, ale nie koniecznie musimy je spędzić w całości przy świątecznym stole. Gdzie więc w nadchodzące święta będą mogli zabawić się warszawiacy? My zapraszamy do Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

Polacy coraz chętniej szukają aktywnych form wypoczynku, także w czasie świąt. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowała sporo muzycznych atrakcji na nadchodzący czas.
Hulakula – to jedno z największych i najdłużej działających centrów rozrywki w Warszawie, które od roku działa w nowych, przestronnych wnętrzach przy ul. Jagiellońskiej 82B. Nowa siedziba – usytuowana na Pradze Północ – robi wrażenie zarówno swoim rozmiarem, jak i świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań. Nowa Hulakula – to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw, dwie sale klubowe, restauracja, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar, a także bogaty program, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne. A co gospodarze Rozrywkowego Centrum Miasta przygotowali na święta?
Już 23 grudnia Hulakula zaprasza na imprezę The Night Before Christmas. Tego wieczora w sali głównej rządzić będą DJ Rathek i DJ Poniecki. Gdy choinka będzie już ubrana, prezenty zapakowane, a zakwas na barszcz pięknie zaczerwieni się, będzie to dobry czas na doładowanie energii i restart przed pierwszą gwiazdką. Muzyczna noc w Hulakula na pewno to zagwarantuje.
NightBeforeChristmas_23.12.jpg
Natomiast w pierwszy dzień świąt – 25 grudnia – muzycznym parkietem w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta zawładnie szwedzka gwiazda – DJ i producent muzyczny AronChupa – twórca takich hitów jak I'm an Albatraoz oraz Llama in my Living Room, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie.
COVER 1920 x 1080.png
AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, popularność zyskał po wydaniu w sierpniu 2012 r. singla I'm an Albatraoz, który zdobył pierwsze miejsce na szwedzkiej liście przebojów, a także dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniach hitów m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, a także w Australii i Nowej Zelandii. Teledysk do tej piosenki ma ponad 860 mln wyświetleń. Klip do jego najnowszego singla – Llama in my Living Room – w ciągu sześciu miesięcy osiągnął poziom ponad 53 mln odtworzeń
W drugi dzień świąt – 26 grudnia – Hulakula zaprasza na X-MAS DISCO FEVER. Za konsolą – rezydent Hulakula DJ Kamil. Tego wieczora na pewno będzie można spalić nadmiar świątecznych kalorii przy największych hitach disco.
X-Mas Disco Fever_26.12.jpg
W te święta zdecydowanie warto wyjść z domu i warto odwiedzić Hulakula. Wszystkie szczegóły dotyczące bieżących wydarzeń znajdują się na stronie Hulakula i profilu FB.

O Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula – to nowoczesna przestrzeń rozrywkowa o jednej z największych powierzchni w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:
nowoczesna sala konferencyjno-klubowa
dwie kameralne sale VIP
parkiet na 2 tys. osób
antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
restauracja dla 400 gości
trzy bary
scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
bowling,
bilard,
automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
bezpłatny parking na 450 samochodów
powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
 tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025

www.hulakula.com.pl

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.