Sylwester w Hulakula, czyli zabawa w stylu American Night!

Sylwester w Hulakula, czyli zabawa w stylu American Night!

Jeśli jeszcze nie macie planów na sylwestrową zabawę, a marzy się Wam naprawdę szalona zabawa, to ostatnie wolne miejsca na ostatnią noc w roku oferuje Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta!

American Night w Hulakula – to gwarancja powitania Nowego Roku w wielkim stylu. Organizatorzy zapowiadają wyjątkowe atrakcje: potoki złotego brokatu, fale piór, niekończące się morze szampana i największe przeboje amerykańskich gwiazd… czyli Sylwester American Night w Hulakula!

Rozrywka narodziła się w Ameryce, a w Sylwestra w Hulakula będzie to, co najlepsze w amerykańskim show-biznesie – będzie światowo, będzie bogato i będzie sexy! A to wszystko przy największych muzycznych przebojach.

Jeśli chcesz zaszaleć w amerykańskim stylu, poczuć niesamowity klimat pin-up, dać się ponieść magnetycznej sile sex appealu Marylin Monroe i niewymuszonej elegancji Humphreya Bogarta – Nowy Rok 2018 powitaj na Sylwestrze American Night w Hulakula!
W cenie biletu: 
  • miejsce siedzące
  • open bar (wino, wódka, whisky, softy, woda, kawa, herbata)
  • doskonałe jedzenie (bufet z przystawkami, daniami ciepłymi oraz deserami)
  • lampka szampana o północy
  • open bowling i open bilard
  • show taneczne.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 31 grudnia (niedziela);
start imprezy: 21:00 (drzwi otwarte od 20:30, wejście na podstawie zakupionego biletu);
bilety: od 299 zł / os. (w cenę wliczone jest miejsce siedzące), sprzedaż biletów od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00 na miejscu;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/609256852768422/.

O Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta
Hulakula – to nowoczesna przestrzeń rozrywkowa o jednej z największych powierzchni w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:
nowoczesna sala konferencyjno-klubowa
dwie kameralne sale VIP
parkiet na 2 tys. osób
antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
restauracja dla 400 gości
trzy bary
scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
bowling,
bilard,
automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
bezpłatny parking na 450 samochodów
powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sylwester 2017.jpg

grafika | 264 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.