Filatov & Karas w Niedzielę Wielkanocną wystąpią w Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta
Filatov & Karas w Niedzielę Wielkanocną wystąpią w Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta

Filatov & Karas w Niedzielę Wielkanocną wystąpią w Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta

W Niedzielę Wielkanocną, 1 kwietnia, Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza na świąteczną odskocznię w rytmie muzyki elektronicznej z duetem Filatov & Karas.

Time Won’t Wait, Tell It To My Heart czy pokryty platyną remiks piosenki Imany – Don't Be So Shy to hity świetnie znane bywalcom imprez klubowych. Stoi za nimi duet uznanych kompozytorów i producentów – Filatov & Karas, czyli specjaliści od elektronicznej muzyki tanecznej.

Artysta o nazwisku Filatov jest autorem dwóch albumów muzycznych, doświadczonym radiowcem i laureatem nagrody za najlepszą muzykę dance. Ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Faithless czy Bob Sinclair.

Występujący pod pseudonimem Karas, to Alex Osokin – właściciel wytwórni Adapter Records i prowadzący muzyczny program radiowy – Aquarium.
Filatov & Karas - Time Won't Wait

Filatov & Karas - Time Won't Wait

Filatov & Karas – Tell It To My Heart

Filatov & Karas – Tell It To My Heart

Filatov & Karas (remix Imany) – Don't be so shy 

Filatov & Karas (remix Imany) – Don't be so shy 


Już w niedzielę 1 kwietnia o 20.00 Filatov & Karas rozkręcą imprezę w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta. Jeśli nie masz planów na wielkanocny wieczór – już teraz kup bilet (w przedsprzedaży - 15 zł) i spędź go na parkiecie przy dźwiękach klubowych hitów.
PATRONAT MEDIALNY:
kulturalnie.waw.pl, Magiel - Niezależny Magazyn Studentów, waw4free

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 1 kwietnia (Niedziela Wielkanocna);
start imprezy: 20:00;
bilety: przedsprzedaż: 15 zł, w dniu koncertu: 20 zł;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2003232149705024/.

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).
O HULAKULA

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa  
www.hulakula.com.pl 

Kontakt dla prasy:
Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

FilatovKaras.jpg

grafika | 156 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Hulakula hucznie będzie obchodzić swoje urodziny - w programie m.in. koncert Dody i bowlingowy turniej gwiazd!

W listopadzie miną dwa lata odkąd Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zapewnia najlepszą zabawę w mieście, organizując wyjątkowe imprezy w nowej lokalizacji – na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji już 10 listopada odbędzie się wydarzenie,
Już po raz drugi przedstawiciele branży eventowej, reklamowej i mediów bawili się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta – zobacz fotorelację 

W środę 3 października w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta po raz drugi odbyła się wyjątkowa impreza skierowana do branży eventowej, reklamowej i mediów: „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula”.
Bal Halloween dla dzieci w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Halloween – to fantastyczna zabawa, która zabiera najmłodszych w świat magii, zaklęć i czarnoksiężników. Już w niedzielę 28 października w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta zapanują magiczna atmosfera, wyjątkowe stroje i mnóstwo śmiechu!
Już w niedzielę Enej zagra w Hulakula charytatywny koncert na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD) po raz kolejny organizuje koncert na rzecz swoich podopiecznych w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta. Tym razem na scenie Hulakula zagości rockowo-folkowy zespół Enej. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz KOPD.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.