Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Voo Voo

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Voo Voo

Opublikowany

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowej płyty Voo Voo "7" z osobistym udziałem zespołu. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 

voo voo.png
Na spotkanie zapraszamy 6 marca 2017 roku o godz. 19.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.
„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.
ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.
Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: lukasz.lembas@digitalopengroup.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły

OGŁOSZENIE NOMINACJI FRYDERYK 2017

Związek Producentów Audio Video, Akademia Fonograficzna oraz Agencja STX JAMBOREE serdecznie zapraszają na konferencję prasową, podczas której ogłoszone zostaną nominacje do nagród Akademii Fonograficznej FRYDERYK 2017.