Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Me and that Man - zespołu Nergala i Johna Portera
Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Me and that Man - zespołu Nergala i Johna Portera

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Me and that Man - zespołu Nergala i Johna Portera

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch płyty "Songs of Love and Death", wspólnego albumu Nergala i Johna Portera  z osobistym udziałem artystów. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 

Me and that Men.png
Na spotkanie zapraszamy 22 marca 2017 roku o godz. 19.00 w Studio U22 przy Al. Ujazdowskich 22/8 w Warszawie.
„Piątki z nową muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.
ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykl spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zawodowo związane z rynkiem fonograficznym będą mogły poznać najnowszą twórczość artystów.
Serdecznie zapraszamy!
Rsvp: lukasz.lembas@digitalopengroup.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Me and that Men.png

grafika | 162 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zaproszenie na premierowy odsłuch płyty Krzysztofa Pendereckiego

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy odsłuch albumu „Penderecki conducts Penderecki vol.1” z gościnnym udziałem samego mistrza. Niezwykłe spotkanie z Krzysztofem Pendereckim w ramach spotkań ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, w kameralnych przestrzeniach Studia U22, poprowadzi Jacek Hawyluk, a gośćmi spotkania będą także dyrektor Filharmonii Narodowej – Wojciech Nowak, Piotr Kabaj (Warner Music Eastern Europe Chairman & Warner Music Poland Chairman & Managing Director) oraz dyrektor Chóru Filharmonii Narodowej – Henryk Wojnarowski.Sam odsłuch albumu odbędzie się na wysokiej klasy sprzęcie Audio Research oraz Sonus Faber udostępnionym przez firmę Horn.
Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowej płyty Ive Mendes "Bossa Romantica" z osobistym udziałem artystki. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 
Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Bisquit

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy odsłuch nowej płyty Bisquit "Nagi Król" z osobistym udziałem zespołu. Spotkanie odbędzie się w Studio U22, w ramach spotkań ZPAV "Piątki z Nową Muzyką". 
Piątki z nową muzyką - Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie połączone z przedpremierowym odsłuchem płyty winylowej MAKSYMIUK | Sinfonia Varsovia

Płyta winylowa MAKSYMIUK | Sinfonia Varsovia z utworami Sergiusza Prokofiewa, Claude’a Debussy’ego i Igora Strawińskiego ukazała się z okazji jubileuszu 80. urodzin Maestro Jerzego Maksymiuka.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.